Kariera

Wielkość tekstu
DOŁĄCZ DO NAS!
 Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym Uzdrowisku, chciałbyś poszerzać swoje umiejętności i przyczynić się do dalszego rozwoju organizacji o ponad 200-letniej tradycji, wyślij swoją aplikację na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
 
Obecnie poszukujemy:
 
Osoby przesyłające dokumentację aplikacyjną niebędącą odpowiedzią na ogłoszenie informujemy, że będzie ona przechowywana i przetwarzana w celach rekrutacyjnych przez Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o. pod warunkiem umieszczenia poniższej klauzuli. W przeciwnym wypadku dokumentacja nie będzie rozpatrywana i zostanie usunięta.
 
„Stosownie do art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Kąpielowa 70, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszej dokumentacji aplikacyjnej w celu przeprowadzenia rekrutacji przyszłych.
Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/y o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również,że podanie tych danych było dobrowolne."
 
KLAUZULA INFORMACYJNA
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
  •  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o. ul. Kąpielowa 70, 30-698 Kraków.
  • Z Inspektorem ochrony danych można kontaktować się poprzez: e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 517 650 240 lub pisemnie na adres administratora.
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celach rekrutacyjnych, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO (wypełnienie obowiązku prawnego w związku z art. 22 ust. 1 Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy) w zakresie udziału w procesie rekrutacji bieżącej oraz zgody - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO w zakresie udziału w procesie rekrutacji bieżącej i przyszłych.
  • Dane osobowe będą przetwarzane do miesiąca od czasu zakończenia procesu rekrutacji bieżącej lub do pół roku w przypadku wyrażenia zgody na udział w procesach rekrutacji przyszłych.
  • Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
  • Podanie danych w zakresie udziału w procesie rekrutacji bieżącej jest dobrowolne i niezbędne, natomiast podanie danych w zakresie udziału w procesie rekrutacji przyszłych jest wyłącznie dobrowolne.
  • Zebrane dane mogą być udostępniane wyłącznie podmiotom wskazanym w przepisach prawa.
  • Dane osobowe nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym do profilowania.
  • Dane osobowe nie są przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji.