Kariera

Wielkość tekstu

DOŁĄCZ DO NAS!

Aktualnie Uzdrowisko Kraków Swoszowice poszukuje kandydatów na stanowisko:

KELNERKA/POMOC KUCHENNA

 Uzdrowisko Kraków Swoszowice poszukuje pracownika do obsługi kuracjuszy w zakresie żywienia, praca w jadalni uzdrowiskowej.

Zakres obowiązków:

- przygotowanie stołów przed posiłkami

- porcjowanie posiłków i wydawanie kuracjuszom

- zbieranie i zmywanie naczyń po posiłkach

- sprzątanie jadalni po posiłkach i utrzymywanie w czystości zaplecza jadalni

Wymagania:

- Książeczka z sanepidu - warunek konieczny aby rozpocząć pracę

KUCHARZ

Uzdrowisko Kraków Swoszowice zatrudni kucharza w ramach umowy o dzieło.

RECEPCJONISTA/KA

Osoba zatrudniona na stanowisku recepcjonisty będzie odpowiedzialna za:

  • wykonywanie czynności związanych z bezpośrednią obsługą gości hotelowych,
  • przyjmowanie rezerwacji, meldowanie i wymeldowywanie gości,
  • naliczanie należności oraz wystawianie dokumentów sprzedaży,
  • przyjmowanie rezerwacji telefonicznych oraz mailowych,
  • szeroko rozumianą współpracę z innymi działami w zakresie bieżącej obsługi gości oraz sprzedaży.

Nasze oczekiwania:

  • zdolności organizacyjne, samodzielność i dokładność w działaniu,
  • zaangażowanie i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • zorientowanie na potrzeby klientów oraz umiejętności nawiązywania i podtrzymywania relacji,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację, drugi język mile widziany,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, energicznym zespole,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w turystyce i branży hotelarskiej,
  • zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • pracę w systemie zmianowym 12-godzinnym (7:00 – 19:00 i 19:00 – 7:00) wg grafiku.

POKOJOWY/A

Osoba zatrudniona na stanowisku pokojowego/ej będzie odpowiedzialna za:

  • porządkowanie i przygotowanie pokoi hotelowych dla gości
  • dbanie o czystość wspólnej przestrzeni hotelowej
  • kontakt z gośćmi hotelowymi i wspólne dbanie o ich komfortowy pobyt w hotelu.

  • optymizm i chęć do pracy,
  • dyspozycyjność,
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

 Oferujemy:

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, energicznym zespole
  • umowę zlecenia.

 FIZJOTERAPEUTA

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (licencjat lub mgr)

Oferujemy:

  • umowę zlecenie,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dodanie w treści aplikacji następującej klauzuli: "Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r . o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883 wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji."