Kariera

Wielkość tekstu

DOŁĄCZ DO NAS!

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym Uzdrowisku, chciałbyś poszerzać swoje umiejętności i przyczynić się do dalszego rozwoju organizacji o ponad 200-letniej tradycji, wyślij swoją aplikację na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby przesyłające CV nie będące odpowiedzią na ogłoszenie informujemy, że będą one przechowywane i przetwarzane w celu rekrutacji prowadzonych przez Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o. w oparciu o umowę powierzenia przez 6 miesięcy od daty ich wpływu, pod warunkiem zamieszczenia w CV klauzuli:

„Stosownie do art. 23 ust.1 pkt 1ustawy o ochronie danych osobowych, (Dz. U. 2002.101.926) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Kąpielowa 70, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia rekrutacji”
oraz oświadczenia o treści :
„Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie mojego CV przez okres 6 miesięcy dla celów rekrutacji prowadzonych przez Uzdrowisko Kraków Swoszowice Sp. z o.o.”

W przeciwnym przypadku CV nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte.